Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 4050 Strike 56 Brushed Chrome 3/4 To 1 1/2
Item:
#1462422
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 4050 |
| Manufacturer Part # | 4050 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 4050 Strike 56 Brushed Chrome 3/4 To 1 1/2
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 4050 Strike 56 Brushed Chrome 3/4 To 1 1/2
