Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures 4443 Heat Wire 307 3678 4 Sided Flush
Item:
#1462423
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 4443 |
| Manufacturer Part # | 4443 |
| Height | 3.15" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures 4443 Heat Wire 307 3678 4 Sided Flush
$36.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 4443 Heat Wire 307 3678 4 Sided Flush
