$73.82
$116.19
Compare Price
You save
$42.37
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Tonka/Crown Fixtures S20 Ctos20 Cartridge W/scale 3" Diam X 20"
Item:
#1152690
Technical details
| Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | S20 |
| Manufacturer Part # | S20 |
| Height | 4.35" |
| Width | 12" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Crown Tonka/Crown Fixtures S20 Ctos20 Cartridge W/scale 3" Diam X 20"
$73.82
$116.19
You save
$42.37
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures S20 Ctos20 Cartridge W/scale 3" Diam X 20"

