$301.36/Set
$399.50
Compare Price
You save
$98.14
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Crown Verity .
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity 2160-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity 2160-2 Cookng Grate S/s For Mcb 30
Item:
#1847524
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | 2160-2 |
| Manufacturer Part # | 2160-2 |
| Height | 0.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 30" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity 2160-2 Cookng Grate S/s For Mcb 30
$301.36/Set
$399.50
You save
$98.14
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity 2160-2 Cookng Grate S/s For Mcb 30