$56.65
$67.60
Compare Price
You save
$10.95
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Crown Verity .
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity 4032-BI
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity 4032-BI Lighter Tube Assy For Bi 48 Right
Item:
#1847350
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | 4032-BI |
| Manufacturer Part # | 4032-BI |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity 4032-BI Lighter Tube Assy For Bi 48 Right
$56.65
$67.60
You save
$10.95
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity 4032-BI Lighter Tube Assy For Bi 48 Right