Free Shipping
Free Shipping
$850.85
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Crown Verity .
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity CK72 NG LP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity CK72 NG LP Conversion Kit Lp To Ng For Mcb 72
Item:
#1908253
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | CK72 NG LP |
| Manufacturer Part # | CK72 NG LP |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 72" |
| Weight | 33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity CK72 NG LP Conversion Kit Lp To Ng For Mcb 72
$850.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity CK72 NG LP Conversion Kit Lp To Ng For Mcb 72