Free Shipping
Free Shipping
$7,102.25
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity CV-MCB-72WGP-NG 70x21 Natgas Charbroiler Outdr (2) 36 In Wndgrds
Item:
#2233987
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | CV-MCB-72WGP-NG |
| Manufacturer Part # | CV-MCB-72WGP-NG |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 82" |
| Weight | 397 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity CV-MCB-72WGP-NG 70x21 Natgas Charbroiler Outdr (2) 36 In Wndgrds
$7,102.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity CV-MCB-72WGP-NG 70x21 Natgas Charbroiler Outdr (2) 36 In Wndgrds