Free Shipping
Free Shipping
$6,459.26
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity CV-RCB-60WGP 58"x21" Lp Rental Grill Outdr (2) 30" Wndgrds
Item:
#2234107
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | CV-RCB-60WGP |
| Manufacturer Part # | CV-RCB-60WGP |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 340 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity CV-RCB-60WGP 58"x21" Lp Rental Grill Outdr (2) 30" Wndgrds
$6,459.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity CV-RCB-60WGP 58"x21" Lp Rental Grill Outdr (2) 30" Wndgrds