Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity CV-SP-1423 Removable Griddle Plate Ss 14 In X 21 1/2 In
Item:
#2234013
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | CV-SP-1423 |
| Manufacturer Part # | CV-SP-1423 |
| Height | 4" |
| Width | 12" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity CV-SP-1423 Removable Griddle Plate Ss 14 In X 21 1/2 In
$399.69
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity CV-SP-1423 Removable Griddle Plate Ss 14 In X 21 1/2 In