Free Shipping
Free Shipping
$4,067.79
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Crown Verity .
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity MG-30LP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity MG-30LP Mobile Griddle 30in Lp
Item:
#1908284
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | MG-30LP |
| Manufacturer Part # | MG-30LP |
| Height | 25" |
| Width | 56" |
| Depth | 59" |
| Weight | 195 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity MG-30LP Mobile Griddle 30in Lp
$4,067.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity MG-30LP Mobile Griddle 30in Lp