Free Shipping
Free Shipping
$6,865.64
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Crown Verity .
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity MG-60LP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity MG-60LP Mobile Griddle 60in Lp
Item:
#1908335
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | MG-60LP |
| Manufacturer Part # | MG-60LP |
| Height | 28" |
| Width | 37" |
| Depth | 70" |
| Weight | 348 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity MG-60LP Mobile Griddle 60in Lp
$6,865.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity MG-60LP Mobile Griddle 60in Lp