Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM N5661-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity N5661-1 Decal 5661 1
Item:
#1245592
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | N5661-1 |
| Manufacturer Part # | N5661-1 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity N5661-1 Decal 5661 1
$228.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity N5661-1 Decal 5661 1

