$1,027.15
$1,208.82
Compare Price
You save
$181.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM N9273-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity N9273-1 Solenoid Valve 110/120v 50/60hz
Item:
#1194303
Technical details
| Fits with Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | N9273-1 |
| Manufacturer Part # | N9273-1 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Crown Verity N9273-1 Solenoid Valve 110/120v 50/60hz
$1,027.15
$1,208.82
You save
$181.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity N9273-1 Solenoid Valve 110/120v 50/60hz

