$198.27/Set
$263.47
Compare Price
You save
$65.20
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Crown Verity ZCV-5007 3/4"quick Disconnect Set For Mcb 60 And Mcb 72
Item:
#2234014
Technical details
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | ZCV-5007 |
| Manufacturer Part # | ZCV-5007 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Crown Verity ZCV-5007 3/4"quick Disconnect Set For Mcb 60 And Mcb 72
$198.27/Set
$263.47
You save
$65.20
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity ZCV-5007 3/4"quick Disconnect Set For Mcb 60 And Mcb 72