Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Central Specialties 1055B-C-SV-1 Luggage Rack 24-1/4"W X 16"D X 26-1/2'H High Back With Webbing
| Manufacturer | Central Specialties Ltd. |
|---|---|
| Model Number | 1055B-C-SV-1 |
| Manufacturer Part # | 1055B-C-SV-1 |
| Finish | Chrome |
| Height | 26.5" |
| Width | 24.25" |
| Depth | 16" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 667042231207 |
About this item
Product Details
Product Details
Central Specialties Ltd., 1055B-C-SV-1, Luggage Rack, 24-1/4"W x 16"D x 26-1/2'H, high back with webbing, 2-1/4" polypropylene silver straps, protective nylon bumpers on back wall guard, plastic non-marking feet and end caps, rivet-hinge joint, metal frame, chrome finish (Packed By: 1 Each)
