Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Central Specialties 155C-SV Luggage Rack 26"W X 16-1/2"D X 20'H Flat Top
| Manufacturer | Central Specialties Ltd. |
|---|---|
| Model Number | 155C-SV |
| Manufacturer Part # | 155C-SV |
| Finish | Chrome |
| Height | 20" |
| Width | 26" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 28 lbs |
| UPC | 667042211261 |
About this item
Product Details
Product Details
Central Specialties Ltd., 155C-SV, Luggage Rack, 26"W x 16-1/2"D x 20'H, flat top, 2-1/4" polypropylene silver straps, plastic non-marking feet and end caps, rivet-hinge joint, metal frame, chrome finish (custom finishes & straps - special order) (per case = 6) (Packed By: Cs)
