Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Central Specialties 277LT Economy Luggage Rack 26"W X 17"D X 19-1/2"H Flat Top
| Manufacturer | Central Specialties Ltd. |
|---|---|
| Model Number | 277LT |
| Manufacturer Part # | 277LT |
| Finish | Wood |
| Height | 19.5" |
| Width | 26" |
| Depth | 17" |
| Weight | 36 lbs |
| UPC | 667042258013 |
About this item
Product Details
Product Details
Central Specialties Ltd., 277LT, Economy Luggage Rack, 26"W x 17"D x 19-1/2"H, flat top, 2-1/4" polypropylene brown straps, rivet-joint hinge, wood frame, light finish (per case = 6) (Packed By: Cs)
