Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Central Specialties TEC-36W Economy Coat Rack 36" Unit 5/8" Metal Zinc Plated Hanging Rod
| Manufacturer | Central Specialties Ltd. |
|---|---|
| Model Number | TEC-36W |
| Manufacturer Part # | TEC-36W |
| Height | 12"H |
| Height | 12.75" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 667042386372 |
About this item
Product Details
Product Details
Central Specialties Ltd., TEC-36W, Economy Coat Rack, 36" unit, 5/8" metal zinc plated hanging rod, exterior mounted walnut finish hardwood top bars, walnut finish hardwood brackets (Packed By: 1 Each)
