$21.58
$33.40
Compare Price
You save
$11.82
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno 410 Squeegee Grill
Item:
#1844609
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | 410 |
| Manufacturer Part # | 410 |
| Height | 2" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cuno 410 Squeegee Grill
$21.58
$33.40
You save
$11.82
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno 410 Squeegee Grill



