$16.76
$24.65
Compare Price
You save
$7.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno 50-93735 Connector Dbl Ended W/ Guage Port
Item:
#1570550
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | 50-93735 |
| Manufacturer Part # | 50-93735 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cuno 50-93735 Connector Dbl Ended W/ Guage Port
$16.76
$24.65
You save
$7.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno 50-93735 Connector Dbl Ended W/ Guage Port