$418.01
$614.93
Compare Price
You save
$196.92
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno 55987-29 Filter Membrane 3m R.o.
Item:
#1325425
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | 55987-29 |
| Manufacturer Part # | 55987-29 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cuno 55987-29 Filter Membrane 3m R.o.
$418.01
$614.93
You save
$196.92
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno 55987-29 Filter Membrane 3m R.o.