$319.18
$469.54
Compare Price
You save
$150.36
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno 56135-27 Cartridge Water Filter Hf95 S Sr
Item:
#1320630
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | 56135-27 |
| Manufacturer Part # | 56135-27 |
| Height | 5.36" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 25.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cuno 56135-27 Cartridge Water Filter Hf95 S Sr
$319.18
$469.54
You save
$150.36
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno 56135-27 Cartridge Water Filter Hf95 S Sr