$107.87
$167.04
Compare Price
You save
$59.17
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno 5615103 Cartridge Cuno Hf20 S
Item:
#1336879
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | 5615103 |
| Manufacturer Part # | 5615103 |
| Height | 23.25" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 3.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cuno 5615103 Cartridge Cuno Hf20 S
$107.87
$167.04
You save
$59.17
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno 5615103 Cartridge Cuno Hf20 S
