Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CFS8720-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cuno CFS8720-S Filter Cartridge
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | CFS8720-S |
| Manufacturer Part # | CFS8720-S |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cuno CFS8720-S Ice Assure System One, 5 Micron Quick Change Scale Cartridge, 13-1/4" Long, 1.5 Gpm Capacity 4 800 Gal., Cuno Cfs8720-s

