Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CFS9720S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cuno CFS9720S Filter Cartridge
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | CFS9720S |
| Manufacturer Part # | CFS9720S |
| Height | 18" |
| Width | 17" |
| Depth | 14" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cuno CFS9720S Cuno Replacement Cartridge For Everpure, 5 Micron, Replaces Everpure Cartridge Mh Coffee, Taste Odor Scale Cartridge, Used On Everpure System Model Qc7i-mh, Replaces # 76-1173 "mh" Coffee High Volume

