Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno CUHC351-S Cartridge Filter Hc351 S
Item:
#1326381
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | CUHC351-S |
| Manufacturer Part # | CUHC351-S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cuno CUHC351-S Cartridge Filter Hc351 S
$126.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno CUHC351-S Cartridge Filter Hc351 S

