$296.22
$435.77
Compare Price
You save
$139.55
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other HF60-CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cuno HF60-CL Filter Cartridge High Flow
Item:
#1353848
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | HF60-CL |
| Manufacturer Part # | HF60-CL |
| Height | 4.94" |
| Width | 5.13" |
| Depth | 17.63" |
| Weight | 4.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cuno HF60-CL Filter Cartridge High Flow
$296.22
$435.77
You save
$139.55
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno HF60-CL Filter Cartridge High Flow

