Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cuno -HF90 Water Filter Cartridge Hf90
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | -HF90 |
| Manufacturer Part # | -HF90 |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 28" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cuno -HF90 Cuno Model Hf90 Replacement Filter For Beverage Machines., 0.2 Micron Reduces Bacteria Sediment Chlorine Taste &, Odor And Cyst Reduction
