$276.19
$443.23
Compare Price
You save
$167.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cuno P165BN Cartridge Water Filter 3m P 165bn
Item:
#1149912
Technical details
| Manufacturer | Cuno |
|---|---|
| Model Number | P165BN |
| Manufacturer Part # | P165BN |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Poland |
| Product Type | OEM |
Cuno P165BN Cartridge Water Filter 3m P 165bn
$276.19
$443.23
You save
$167.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cuno P165BN Cartridge Water Filter 3m P 165bn