$228.37
$287.95
Compare Price
You save
$59.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis 3375003805 Tft Lid Assembly Led/lcd Display
Item:
#1535580
20+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | 3375003805 |
| Manufacturer Part # | 3375003805 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis 3375003805 Tft Lid Assembly Led/lcd Display
$228.37
$287.95
You save
$59.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis 3375003805 Tft Lid Assembly Led/lcd Display
