Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis -66049
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis -66049 Y Adaptor Extract Fan
Item:
#1533801
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | -66049 |
| Manufacturer Part # | -66049 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis -66049 Y Adaptor Extract Fan
