$7.11
$8.95
Compare Price
You save
$1.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis CA-1006-03-P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CA-1006-03-P Chamber Whipper Pc/ck/hc Models
Item:
#1289172
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CA-1006-03-P |
| Manufacturer Part # | CA-1006-03-P |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis CA-1006-03-P Chamber Whipper Pc/ck/hc Models
$7.11
$8.95
You save
$1.84
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CA-1006-03-P Chamber Whipper Pc/ck/hc Models
