$37.06
$47.95
Compare Price
You save
$10.89
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis CA-1113-06R-P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CA-1113-06R-P Canister Assy Rh 10lb
Item:
#1289140
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CA-1113-06R-P |
| Manufacturer Part # | CA-1113-06R-P |
| Height | 5" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis CA-1113-06R-P Canister Assy Rh 10lb
$37.06
$47.95
You save
$10.89
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CA-1113-06R-P Canister Assy Rh 10lb
