$27.73
$34.95
Compare Price
You save
$7.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CA-1157 Drip Tray Pcgt4/5
Item:
#1289174
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CA-1157 |
| Manufacturer Part # | CA-1157 |
| Height | 2.25" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis CA-1157 Drip Tray Pcgt4/5
$27.73
$34.95
You save
$7.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CA-1157 Drip Tray Pcgt4/5
