Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis CA-1177-104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CA-1177-104 Comb Door Pcgt6300
Item:
#1534942
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CA-1177-104 |
| Manufacturer Part # | CA-1177-104 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19.95" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CA-1177-104 Comb Door Pcgt6300
