Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis CA-1184K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CA-1184K Door Assembly Pcgt3
Item:
#1843894
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CA-1184K |
| Manufacturer Part # | CA-1184K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CA-1184K Door Assembly Pcgt3