Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CR-12 Filter Coffee 12 5/16inx4 3/8in 500/pk
Item:
#2232968
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CR-12 |
| Manufacturer Part # | CR-12 |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 3.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CR-12 Filter Coffee 12 5/16inx4 3/8in 500/pk
