$84.95
$107.12
Compare Price
You save
$22.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis CSC10CV00 Cartridge Water Filter 10
Item:
#2232868
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | CSC10CV00 |
| Manufacturer Part # | CSC10CV00 |
| Height | 4.9" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis CSC10CV00 Cartridge Water Filter 10
$84.95
$107.12
You save
$22.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis CSC10CV00 Cartridge Water Filter 10
