Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-12007 Valve Dump 200v 12w
Item:
#1534991
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-12007 |
| Manufacturer Part # | WC-12007 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-12007 Valve Dump 200v 12w
