$45.97
$57.95
Compare Price
You save
$11.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-12019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-12019 Valve Inlet 4gpm 120v 9w Bb/b
Item:
#1534995
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-12019 |
| Manufacturer Part # | WC-12019 |
| Height | 2.1" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-12019 Valve Inlet 4gpm 120v 9w Bb/b
$45.97
$57.95
You save
$11.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-12019 Valve Inlet 4gpm 120v 9w Bb/b
