$250.90
$316.37
Compare Price
You save
$65.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-1205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-1205 Cord 600v 10/4 6 W/nema Plug
Item:
#1534999
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-1205 |
| Manufacturer Part # | WC-1205 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-1205 Cord 600v 10/4 6 W/nema Plug
$250.90
$316.37
You save
$65.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-1205 Cord 600v 10/4 6 W/nema Plug
