$17.54
$22.11
Compare Price
You save
$4.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-13302-101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-13302-101 Harness Assy Cafe 1db
Item:
#1534682
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-13302-101 |
| Manufacturer Part # | WC-13302-101 |
| Height | 3.9" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-13302-101 Harness Assy Cafe 1db
$17.54
$22.11
You save
$4.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-13302-101 Harness Assy Cafe 1db