Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-13303-101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-13303-101 Harness Assembly Cafe 2db For Ele
Item:
#1535009
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-13303-101 |
| Manufacturer Part # | WC-13303-101 |
| Height | 2.25" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-13303-101 Harness Assembly Cafe 2db For Ele
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-13303-101 Harness Assembly Cafe 2db For Ele
