Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-1901A-103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-1901A-103 Shank Assembly Faucet W/ Shield
Item:
#1843899
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-1901A-103 |
| Manufacturer Part # | WC-1901A-103 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-1901A-103 Shank Assembly Faucet W/ Shield
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-1901A-103 Shank Assembly Faucet W/ Shield