$3.44
$5.64
Compare Price
You save
$2.20
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket .
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro WC-2027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-2027 Glass Gauge 5/8"od X 10"
Item:
#1138340
Technical details
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-2027 |
| Manufacturer Part # | WC-2027 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Curtis WC-2027 Glass Gauge 5/8"od X 10"
$3.44
$5.64
You save
$2.20
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-2027 Length 10", 254 Mm, Outer Diameter 5/8", 16 Mm

