$3.14
$3.95
Compare Price
You save
$0.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-29044-101 Overflow Sleeve
Item:
#1570581
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-29044-101 |
| Manufacturer Part # | WC-29044-101 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-29044-101 Overflow Sleeve
$3.14
$3.95
You save
$0.81
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-29044-101 Overflow Sleeve
