$50.72
$63.95
Compare Price
You save
$13.23
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-3398-04 Brew Cone Assy Std Tea Non Me
Item:
#1535103
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3398-04 |
| Manufacturer Part # | WC-3398-04 |
| Height | 5.85" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-3398-04 Brew Cone Assy Std Tea Non Me
$50.72
$63.95
You save
$13.23
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3398-04 Brew Cone Assy Std Tea Non Me
