$77.69
$97.95
Compare Price
You save
$20.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-37014 Whipper Motor Retroft W/ Whpr Plt Pc/ck/hc
Item:
#1289150
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37014 |
| Manufacturer Part # | WC-37014 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-37014 Whipper Motor Retroft W/ Whpr Plt Pc/ck/hc
$77.69
$97.95
You save
$20.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37014 Whipper Motor Retroft W/ Whpr Plt Pc/ck/hc