Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37122 Dump Valve 3/8" Hose 120v
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37122 |
| Manufacturer Part # | WC-37122 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37122 Dump Valve Right, [ Water ] [ Size 3/8" Hose ] [ Nc ] [ 120 V ], [ Brand Wilbur Curtis ] [ Mfg# Wc37122 ], Deltrol, Curtiss Coffee 300 312 312il Gem Ss Gem Ts Gem-12d, Tp2s Tp2t Tpc2s Tpc2t Tps1s Tps1t

