$71.34
$89.95
Compare Price
You save
$18.61
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Curtis .
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3739
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Curtis WC-3739 Whipper Motor Assy 120v 60hz
Item:
#1289168
Technical details
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3739 |
| Manufacturer Part # | WC-3739 |
| Height | 3.89" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Curtis WC-3739 Whipper Motor Assy 120v 60hz
$71.34
$89.95
You save
$18.61
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3739 Whipper Motor Assy 120v 60hz
